Planowanie noclegu w hotelach położonych w pobliżu lotniska Warszawa-Okęcie

Podróże drogą lotniczą pomiędzy poszczególnymi polskimi miastami z każdym kolejnym rokiem zyskują na popularności. Za takim rozwiązaniem przemawia kilka faktów: coraz tańsze bilety, szybkie i wygodne przemieszczanie się nawet na długich dystansach oraz bezpieczeństwo. Przed wylądowaniem na warszawskim lotnisku Okęcie warto zabezpieczyć sobie nocleg.

Dzięki wyszukiwarce na stronie http://www.accorhotels.com/pl/polska/index.shtml można to uczynić z dużym wyprzedzeniem i ze spokojem planować pozostałe elementy pobytu w stolicy Polski. Biorąc pod uwagę warszawskie życie nocne, zabytki i instytucje kulturalno-rozrywkowe, nawet kilkudniowa wizyta nie wystarczy, żeby poznać wszystkie atrakcje. Tym bardziej szkoda marnować czas na poszukiwanie hotelu będąc na miejscu.

Posługując się aplikacją grupy Accor, w promieniu 5 km od Portu Lotniczego znajdziemy kilka hoteli. Najbliżej, bo zaledwie 2 kilometry od lotniska zlokalizowano Novotel Warszawa Airport. Dodatkowym atutem obiektu jest transport do i z Portu im. F. Chopina. Ofertę średniej klasy hotelu skierowano głównie do biznesu i rodziny. Pokoje wyposażono m.in. w bezprzewodowy internet, klimatyzację i szereg innych atrybutów, umożliwiających komfortowy wypoczynek.

Natomiast prawie 4,5 km od lotniska działa Hotel Mercure Warszawa Airport. Specyfikacja pokoi również gwarantuje wygodę i relaks. Dla najbardziej wymagających gości przygotowano pomieszczenia o podwyższonym standardzie.

Do Portu Lotniczego jest też blisko z położonych po sąsiedzku hoteli ibis Warszawa Reduta i ibis budget Warszawa Reduta. Ekonomiczne obiekty dysponują nowocześnie i praktycznie umeblowanymi pokojami. Ciekawą propozycją dla grup znajomych są pomieszczenia ibis budget Reduta w wersji „triple”, czyli posiadające trzy pojedyncze łóżka. Miłośnicy spacerów będą zachwyceni, gdyż w pobliżu istnieje wiele terenów zielonych. Co ciekawe, w nieopodal usytuowanym Parku Szczęśliwickim działa Całoroczny Stok Narciarski. Sprawdź: Hotele Warszawa – http://www.accorhotels.com/hotel-directory/pl/europa/polska/warszawa/hotel-warszawa.htm.